עיבוד שבבי במחרטה וכרסומת קונבנציונאליות


עיבוד שבבי במחרטה וכרסומת קונבנציונאליות - איך זה עובד ומה צריך לדעת

העולם של עיבוד שבבי במחרטה וכרסומת קונבנציונאליות הולך ומתקדם עם התפתחות הטכנולוגיה. היום, במקום מלאכה אשר דרשה שנים ארוכות של אימון, ניתן להכשיר כוח אדם להפעיל תוכנות מתקדמות, אשר עושות חלק ניכר מהעבודה ללא מגע יד אדם. עיבוד אשר נעשה במחרטה וכרסומת קונבנציונליות הולך והופך להיות נדיר, אך יש לו עדיין יתרונות רבים לצרכן. במאמר זה נדון על היתרונות הללו, ועל בחירת מפעל שיודע לנצלם.

תחום העיבוד שבבי עבר שינויים אדירים בשנים האחרונות

כרסום CNC או חריטת CNC הם הדברים החמים בתעשיית העיבוד שבבי. בעבר, עיבוד בשיטת החריטה או הכרסום היה דורש שנים ארוכות של התמחות, ופיתוח של מיומנות טכנית, יחד עם הבנה מתקדמת בתכונות חומרי הגלם והמכשירים. עיבוד בשיטת CNC שינה את הבסיס לעבודת העיבוד מהייסוד, והיום הוא מאפשר ייצור בכמויות אדירות, במספר מכונות במקביל, כמעט ללא מגע יד אדם. למרות היתרונות של שיטת ה-CNC, עדיין יש לה מספר חסרונות לעומת עיבוד שנעשה במחרטה וכרסומת קונבנציונליות. עיבוד בשיטה המסורתית, מאפשר ניצול טוב יותר של חומר הגלם, בעיקר כאשר מדובר על חומר טבעי כמו עץ, אשר איננו אחיד. בנוסף, העיבוד בשיטה המסורתית יעיל יותר עבור ביצוע הזמנות קטנות יחסית, אשר אין טעם להפעיל בשבילן תוכנה חדשה במערכת ה-CNC.

כיצד לבחור מפעל שמתמחה בשיטות עיבוד שבבי במחרטה וכרסומת קונבנציונאליות?

מפעל לעיבוד שבבי הוא הבסיס לכל צרכי העיבוד שלכם. כדאי מאוד לנסות לעבוד עם מפעל שלם, מאחר והוא יוכל להציע לכם מגוון פתרונות לייצור החלק לו אתם זקוקים, ויסייע לכם לבחור את הפתרון המתאים לכם ביותר. מפעל אשר מתמחה בשיטות המסורתיות, חייב להעסיק עובדים ותיקים, בעלי ידע וניסיון ארוך שנים. העובדים ויכולותיהם, הם הכלי החשוב ביותר בשיטת העיבוד המסורתית.

האם יש מפעל בארץ אשר משלב את הישן עם חדש?

מפעל העיבוד א. סוסתיאל בע"מ בניהולו המסור של יצחק סוסתיאל הוא מפעל עיבוד שבבי אשר משלב את הישן עם החדש, ומעניק פתרונות עיבוד שיתאימו כמעט לכל לקוח. המפעל עושה שימוש בטכנולוגיה המודרנית ביותר, ומעסיק בין שורותיו גם אנשי תוכנה ומחשבים, וגם בעלי מלאכה מהדור הישן.

אין תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *